auto szkoła Łódź auto szkoła łódź bałuty

Auto szkoła Łódź - Lukas

Kurs prawa jazdy kategorii B !

nauka jazdy łódź

Najlepsza oferta kursu

Kurs kategorii B

Nowy samochód HYUNDAI i20

najlepsza w łodzi auto szkoła auto szkoła łódź

Pełne przygotowanie do egzaminu

darmowy egzamin wewnętrzny

Cenę kursu w auto szkole Lukas rozkładamy na RATY
Oferujemy miłą i przyjazną atmosferę kursu - wykwalifikowanych i kulturalnych instruktorów - ZAPRASZAMY.

Z A P R A S Z A M Y

25 kwietnia o godz. 18:00 rozpoczynamy kurs kategorii B. Przy jednorazowej opłacie za kurs RABAT 100 zł - Z A P R A S Z A M Y.

Powered by CuteNews

Nr konta: BGŻ BNP Paribas 12 1750 0012 0000 0000 2955 0646

Auto szkoła Łódź - Lukas - Kurs kategorii B - zapoznaj się z naszą ofertą

Oferta naszej auto szkoły mieszczącej się w Łodzi dotyczy profesjonalnego, szybkiego i dostosowanego do potrzeb klienta kursu prawa jazdy kategorii B w rozsądnej cenie

Kursy B auto szkoła łódź

U nas najlepsze promocje i ceny kursu nauki jazdy kategorii B - opłata za kurs rozkładana na RATY

Kadra instruktorów

Instruktorzy w auto szkole Lukas indywidualnie podchodzą do każdego kursanta odbywającego kurs prawa jazdy

Materiały dydaktyczne

Oferujemy nieodpłatnie materiały dydaktyczne (książkę, płytę) wszystkim kursantom auto szkoły.

Dodatkowe godziny - jazdy doszkalające

Dodatkowe godziny w atrakcyjnej cenie, egzamin wewnętrzny gratis po zapisaniu się na kurs.

Auto szkoła Łódź - Lukas

Proces prowadzenia samochodu jest umiejętnością, którą kierowca podnosi przez całe swoje życie. Pomożemy zdobyć Ci prawo jazdy, zrobimy wszystko abyś nabył umiejętności pozwalające na zdanie kursu na prawo jazdy i zostanie pewnym siebie i rozsądnym kierowcą.

Tylko u nas - najlepsze ceny i promocje kursu kategorii B

Naszym atutem jest profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego kursanta uczęszczającego na kurs prawa jady kategorii B!

Gwarantujemy w naszej auto szkole wysoki poziom nauki jazdy teoretycznej i praktycznej na terenie Łodzi. pomoce naukowe, pełnowymiarowy plac manewrowy oraz optymalny program nauki jazdy zapewniają solidne przygotowanie do egzaminu państwowego. W swojej ofercie posiadamy także ofertę jazd doszkalających.

WSZYSTKICH KURSANTÓW ZAPRASZAMY NA KURS Z PROFILEM KANDYTA NA KIEROWCĘ - PKK. PKK jest to elektroniczny profil kierowcy, zawierający dane i informacje identyfikujące i opisujące osobę ubiegającą się o odbycie kursu w szkole nauki jazdy i wydanie prawa jazdy. Każdy kursant, który chce zapisać się na kurs prawa jazdy , najpóźniej w dniu jego rozpoczęcia, musi dostarczyć do wybranego przez siebie Ośrodka Szkolenia Kierowców numer PKK.

Adres: Łódź ul. Lutomierska 115
Email: biuro@auto-szkola-lukas.pl
Godz. otwarcia biura: pn. - pt. 12:00 - 18:00

• auto szkoła łódź
  • auto szkoła łódź widzew
  • auto szkoła łódź bałuty
  • auto szkoła łódź retkinia
  • jazdy doszklające łódź
  • auto szkoła łódź
  • szkoła nauki jazdy łódź
  • prawo jazdy łódź
  • kurs kategorii b łódź
  • auto szkoła w łodzi
  • łódź najlepsza auto szkoła
  • nauka jazdy w łodzi

Auto szkoła łódź

• ZAJĘCIA I JAZDY ZAWSZE DOPASOWANE DO DYSPOZYCJNOŚCI KURSANTA
  • JAZDY PO TRASACH EGZAMINACYJNYCH
  • KULTURALNA ATMOSFERA KURSU
  • DOSZKALAJĄCE JAZDY, W TYM TAKŻE DLA OSÓB JUŻ PSOIADAJĄCYCH PRAWO JAZDY
  • WEEKENDOWE KURSY
  • ODPOWIEDNIE PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU
  • DOSTĘP DO PLACU MANEWROWEGO
  • WYPOSAŻENIE BIURA ZGODNE Z WYMOGAMI
  • PŁATNOŚĆ W RATACH
  • BEZSTRESOWE PODEJŚCIE DO KURSANTA
  • SAMOCHÓD HYUNDAIKia Rio

W Łodzi jest wiele auto szkół oferujących kursy nauki jazdy kategorii B, dlaczego więc warto wybrać i skorzystać z auto szkoły Lukas? Powodów jest wiele. Jesteśmy szkołą, która stawia na miłą i rodzinną atmosferę. Do każdego kursanta podchodzimy w sposób indywidualny, stawiając na jakość a nie ilość kursantów. Oferujemy nie tylko dogodne godziny kursów i jazd na terenie Łodzi i po trasach egzaminacyjnych, ale także idealnie wyposażoną salę wykładową. W chwili obecnej prawo jazdy kategorii B to nie tylko możliwośc prowadzenia samochodu osobowego ale także konieczność w większości zakładów pracy.

Osobom, które zapiszą się do naszej auto szkoły na kurs prawa jazdy zapewniamy naukę w miłej, spokojnej i kulturalnej atmosferze z jazdami praktycznymi w dogodnych dla kursanta terminach i godzinach.
Auto szkoła Lukas oferuje Państwu przyjazną formę opłaty kursu - raty, dostosowujemy się do Państwa możliwości czasowych dotyczących praktycznych jazd. Auto szkoła lukas to najlepszy wybór profesjonalnych instruktorów i kursu nauki jazdy w niskiej cenie.

Klienci o auto szkole Lukas

Oferta auto szkoły

Podstawowa cena kursukategorii B to 2900 zł - możliwość rozłożenia kosztów kursu na raty
Nie ma znaczenia czy pracujesz, studiujesz, czy uczysz się! Jesteśmy elastyczni - dostosujemy godziny jazd praktycznych do Twoich potrzeb
Posiadamy wszystkie niezbędne materiały do prowadzenia zajęc teoretycznych. Wewnętrzny egzamin teoretyczny gratis.
Dodatkowe godziny jazd doszkalających w atrakcyjnych cenach.
Skontaktuj się z nami - posiadamy ciekawe oferty promocyjne na kurs kategorii B w auto szkole łódź - Lukas.

Auto szkoła Łódź - FILM