Instruktorzy szkoły nauki jazdy

auto szkoła łódź

Instruktor naszej auto szkoły Lukas z wieloletnim doświadczeniem kierowcy i instruktora prowadzi kursy kategorii B. Wiedzę przekazuje w sposób przystępny i zrozumiały. Prowadzi zajęcia praktyczne w profesjonalny, lecz w niepozbawiony humoru sposób. Dzięki jego doświadczeniu i fachowej wiedzy nauczysz się bezpiecznie poruszać po drogach.

szkoła nauki jazdy łódź

Cierpliwa, indywidualnie podchodząca do każdego kursanta, dbająca o miłą atmosferę podczas kursu nauki jazdy w odpowiedni sposób poprowadzi dla Państwa kurs prawa jazdy. Zwraca istotną uwagę na szczegóły a ponadto cechuje ją ogromny spokój oraz dokładność. Nauka jazdy pojazdem u jej boku w naszej auto szkole odbywa się w sposób efektywny, kulturalny i bez zbędnego stresu.