Kilka słów o auto szkole Lukas

• auto szkoła w łodzi
  • prawo jazdy kategorii b w łodzi
  • dodatkowe godziny jazd łódź

Lukas auto szkoła Łodź

Biura naszej auto szkoły są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00. Lukas auto szkoła Łodź mieści się przy ulicy Lutomierskiej 115b. Dojazd środkami komunikacji miejskiej (autobusy nr. 65, 73, 78, 78A, 79, 96, oraz tramwaje 2, 5, 13, ). Posiadamy nową, świetnie wyposażoną salę wykładową wspierającą proces nauki i przeprowadzania multimedialnych wykładów. Nasz utwardzony i oświetlony plac manewrowy, zgodny z placem egzaminacyjnym WORD, znajduje się 3 minuty jazdy od auto szkoły na ul. Żniwnej 4/8, co znacznie ułatwia naukę.

Nasi instruktorzy krok po kroku wprowadzą Cię we wszystkie zagadnienia związane z nauką jazdy. Sprawią, że będziesz czuł się bezpiecznie za kierownicą i nauczą Cię rozumieć ruch drogowy. Traktujemy każdego kursanta w sposób szczególny. Wiemy z doświadczenia jak bardzo stresujące bywają dla kursanta pierwsze godziny nauki jazdy. Dlatego też staramy się w jak najłagodniejszy sposób przeprowadzić te lekcje.

AUTO SZKOŁA LUKAS MIESZCZĄCA SIĘ W ŁODZI TO NAJLEPSZY WYBÓR !!!!